Butikk søk

No results found in this location. Please try again.

iSmokeKing Bergen
Charlotte Evensen

Åpningstider:

Man – Fre: 11 – 18

Lør: 11 – 17

Søn: Stengt

Kong oscars gata 11, 5017 Bergen

906 35 935

bergen@iSmokeKing.no

iSmokeKing Bodø
Jeannete Helen Nordstra

Åpningstider:

Man – Fre: 10 – 18

Lør: 10 – 17

Søn: Stengt

Storgata 48 ,8006 Bodø

909 47 765

bodoe@iSmokeKing.no

iSmokeKing drammen
Morten Haugerud

Åpningstider:

Man – Fre: 10 – 18

Lør: 10 – 17

Søn: Stengt

Blichs gate 4, 3044 Drammen

468 59 941

drammen@iSmokeKing.no

iSmokeKing fredrikstad
Morten Wessel

Åpningstider:

Man – Fre: 10 – 18

Lør: 10 – 17

Søn: Stengt

Dikeveien 46 1661 Rolvsøy

909 45 177

fredrikstad@iSmokeKing.no

iSmokeKing Majorstuen
Arber Topallaj

Åpningstider:

Man – Fre: 11 – 18

Lør: 11 – 17

Søn: Stengt

Sørkedalsveien 5c, 0369 Oslo

907 47 399

majorstuen@iSmokeKing.no

iSmokeKing Molde
Marius Gjerde

Åpningstider:

Man – Fre: 10 – 18

Lør: 10 – 17

Søn: Stengt

Storgata 11, 6413 Molde

909 98 868

molde@iSmokeKing.no

iSmokeKing Oslo
Arber Topallaj

Åpningstider:

Man – Fre: 10 – 18

Lør: 10 – 17

Søn: Stengt

Akersgata 65, 0180 Oslo

479 89 988

oslo@iSmokeKing.no

iSmokeKing TromsØ
Øivind Vikeby

Åpningstider:

Man – Fre: 10 – 18

Lør: 10 – 17

Søn: Stengt

Grønnegata 3, 9008 Tromsø

913 98 329‬

tromsoe@iSmokeKing.no

iSmokeKing trondheim
Isabel Pettersen

Åpningstider:

Man – Fre: 10 – 18

Lør: 10 – 17

Søn: Stengt

Fjordgata 22, 7010 Trondheim

918 56 443

trondheim@iSmokeKing.no

iSmokeKing skien
Morten Høiback

Åpningstider:

Man – Fre: 11 – 18

Lør: 11 – 17

Søn: Stengt

Prinsessegata 1, 3724 Skien

900 29 536

skien@iSmokeKing.no

Per-Åge Hammari ismokeking alta

iSmokeKing alta
Per-Åge Hammari

Åpningstider:

Man – Fre: 10 – 18

Lør: 11 – 17

Søn: Stengt

Altaveien 93, 9511 Alta

908 51 550

alta@iSmokeKing.no

Inga ismokeking lillestrøm

iSmokeKing Lillestrøm
Inga Dagilyte

Åpningstider:

Man – Fre: 11 – 18

Lør: 11 – 17

Søn: Stengt

Brøtergata 3, 2000 Lillestrøm

948 61 803

lillestroem@iSmokeKing.no

Morten Høiback ismokeking tønsberg skien vape esigg

iSmokeKing Tønsberg
Morten Høiback

Åpningstider:

Man – Fre: 11 – 18

Lør: 11 – 17

Søn: Stengt

Kammegaten 3, 3044 Tønsberg

468 31 834

toensberg@ismokeking.no

Anita Avdelingsleder

iSmokeKing Ålesund
Anita Myren Mikkelsen

Åpningstider:

Mandag, Onsdag og Fredag: 11 – 18
Lørdag: 11 – 17

Tirsdag og Torsdag: Stengt
Søndag: Stengt

Storgata 23, 6002 Ålesund

904 15 997

aalesund@ismokeking.no

Våre butikker i Sverige

iSmokeKing Charlottenberg
Glenn Saltnes

Åpningstider:

Man – Lør: 10 – 19

Søn: 12 – 19

Morast Nyhem
67392 Charlottenberg

+46 57120440

ismokeking@yahoo.se

iSmokeKing Svinesund
Thomas Andre Berg

Åpningstider:

Man – Fre: 10 – 19

Lør – Søn: 10 – 18

Svinesunds handelsområde
Veteranen, 45293 Svinesund

+46 52640330

ismokeking@yahoo.se