Produktsøk

  • Kun for personer over 18 år. Dette tobakksproduktet kan være helseskadelig og avhengighetsskapende.
Pg/Vg
Divider Text

VG – Vegetabilsk Glyserin 500 ml

kr 99.00 — tilgjengelig som abonnement

Divider Text

5 på lager

Velg kjøpstype
SKU: 302609
Divider Text

VG – Vegetabilsk Glyserin 500 ml er en ren og høy kvalitet basekomponent som brukes til blanding av e-juice og DIY-væsker.

Spesifikasjoner:

Produkt: VG – Vegetabilsk Glyserin 500 ml

Volum: 500 ml

Type: Basevæske (Vegetabilsk Glyserin / VG)

Bruk: DIY e-juice blanding

En ren VG-base som gir tykk, myk damp og søtlig smak – essensiell for å oppnå god dampproduksjon i e-juice.

I Norge er det 18 års aldersgrense på alle våre produkter.
Betaling gjennomføres via Dintero. Tilgjengelige betalingsmetoder vises i kassen.
Vanlig leveringstid er 2-4 virkedager. Vi leverer med posten.
Hvis du bestiller innen kl 14.00 blir varene sendt samme dag.
iSmokeKing.no drives av Fredrikstad Damputstyr AS. Vi tilbyr e-sigaretter, e-væske og tilhørende utstyr innenfor norsk regelverk, med 18-års aldersgrense for aldersregulerte produkter.
Produktene er beregnet for voksne over 18 år. Nikotin er sterkt vanedannende. Betaling gjennom Dintero, levering med Posten og PostNord.
© 2026 Fredrikstad Damputstyr AS, iSmokeKing.no. Org.nr. NO 925 348 899 MVA. Bryggeriveien 6, 1607 Fredrikstad.
Utviklet og designet av IT-Sentralen AS